YCF Factory
Article no.: MBJH/BK
Article no.: MBJH/BL
Article no.: MBJH/RD
Oil Level Gauge YCF Pit Bike / Dirt Bike
You'll get 5 reward points
Share product
You'll get 7 reward points
Share product
You'll get 7 reward points
Share product
Description
Oil level gauge YCF Pit Bike / Dirt Bike.
YCF makes minicross bikes and e-wheels with a focus on kids and teens.
Engine bolts can wear out over time, spin, break off or just get lost and of course need to be replaced.
Questions about the product
Manufacturer's Details
Red Baron Racing GmbH
Am Thalbach 38
4609 Thalheim bei Wels
Austria
info@mcm50.com
Technical details
| Oil Level Gauge YCF Pit Bike / Dirt Bike black | |
|---|---|
| Article no. | MBJH/BK |
| Weight | 0,05 kg |
| Brand | YCF Factory |
| Product type | Oil dipstick |
| Colour | Black |
| Oil Level Gauge YCF Pit Bike / Dirt Bike blue | |
|---|---|
| Article no. | MBJH/BL |
| Weight | 0,05 kg |
| Brand | YCF Factory |
| Product type | Oil dipstick |
| Colour | Blue |
| Oil Level Gauge YCF Pit Bike / Dirt Bike red | |
|---|---|
| Article no. | MBJH/RD |
| Weight | 0,06 kg |
| Brand | YCF Factory |
| Product type | Oil dipstick |
| Colour | Red |