Stage6
Article no.: SHIRTS6-BL/S
Article no.: SHIRTS6-BL/M
Article no.: SHIRTS6-BL/L
Article no.: SHIRTS6-BL/XL
Article no.: SHIRTS6-BL/XXL
T-shirt Stage6 Blue
You'll get 17 reward points
Share product
You'll get 17 reward points
Share product
Share product
You'll get 17 reward points
Share product
Share product
Description
T-Shirt Stage6 blue, cool T-shirt for all Stage6 fans. The T-shirt has a classic crew neck and is blue with orange Stage6 logo. High quality fabric, good cut, great colour - a must for all friends of Stage6 tuning.
- Sizes : S to XXL
- Colour: Blue
- Logo Stage6 : Orange
- 100% Cotton
Questions about the product
Manufacturer's Details
Streetbuzz Distribution GmbH
Brachalmet 4
66271 Kleinblittersdorf
Germany
info@streetbuzz.com
Technical details
| T-shirt Stage6 blue S | |
|---|---|
| Article no. | SHIRTS6-BL/S |
| EAN | 4260405317691 |
| Weight | 0,19 kg |
| Brand | Stage6 |
| Product type | T-Shirt |
| Gender | Men |
| Size | S |
| Colour | Blue |
| Use | Street Wear |
| Fabric | Cotton |
| T-shirt Stage6 blue M | |
|---|---|
| Article no. | SHIRTS6-BL/M |
| EAN | 4260405317707 |
| Weight | 0,19 kg |
| Brand | Stage6 |
| Product type | T-Shirt |
| Gender | Men |
| Size | M |
| Colour | Blue |
| Use | Street Wear |
| Fabric | Cotton |
| Clothing colour | blue |
| T-shirt Stage6 blue L | |
|---|---|
| Article no. | SHIRTS6-BL/L |
| EAN | 4260405317714 |
| Weight | 0,19 kg |
| Brand | Stage6 |
| Product type | T-Shirt |
| Gender | Men |
| Size | L |
| Colour | Blue |
| Use | Street Wear |
| Fabric | Cotton |
| Clothing colour | blue |
5
1 Ratings